Smluvní podmínky

Zákazník odesláním své objednávky přijímá a uznává naše podmínky prodeje a dodání objednaného zboží. Všechny odeslané objednávky považujeme za závazné. Vyhrazujeme si právo zrušit nebo upravit objednávku nebo její část v případech, že zboží se již nevyrábí, není skladem nebo se výrazně změnila jeho cena, v tom případě budeme zákazníka informovat. Ceny uvedené u každého produktu jsou včetně DPH. Minimální výše objednávky je 200 Kč.

Potvrzení objednávky:

Každá zaslaná objednávka bude potvrzena e-mailem na adresu uvedenou v dodacích údajích. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy. V případě, že potvrzující e-mail neobdržíte, nebyla zřejmě Vaše objednávka správně odeslána.

Zrušení objednávky:

Zákazník má právo objednávku stornovat do 8 hodin od odeslání. Storno objednávky je také možné v případě nedodržení nejpozdějšího termínu dodání z naší strany a to je 14 dnů, nedomluví-li se dodavatel www.1zdravakava.cz a zákazník jinak.

Způsob doručení, úhrada a zasilatelské náklady:

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po ČR.

Zasilatelské náklady:

  • Dobírka - ČESKÁ POŠTA | zásilka do 2.500 Kč / 140 Kč | zásilka nad 2.500 Kč / 0 kč (ZDARMA)
  • ČESKÁ POŠTA | platba bankovním převodem do 2.500 Kč / 75 Kč | nad 2.500 Kč / 0 Kč (ZDARMA)

 

Při osobním odběru Vás budeme informovat jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí.

V případě platby bankovním převodem, prosíme, aby zákazník vyčkal na potvrzení stavu objednávky a výzvu k platbě. 

 

Dodací lhůta:

Vaše zakázka bude zpracována a zboží odesláno v rozmezí 3 - 14 dnů od přijetí objednávky.

Reklamace:

V případě, že Vám bude balík doručen s viditelným poškozením, nepřebírejte ho od dopravce. Na pozdější reklamaci závady vzniklé poškozením zboží při přepravě nebude brán zřetel, reklamaci budete moci uplatnit pouze u dopravce. Reklamace týkající se kompletnosti dodávky nebo kvality dodávaného zboží akceptujeme do 2 dnů po převzetí zboží. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na adresu dodavatele. Zboží neposílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží Vám bude vrácena na uvedený bankovní účet.

Vrácení zboží:

Zákazník má právo do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené, používané, musí být zabaleno v originálním balení. Po předchozí domluvě zašlete zboží spolu s daňovým dokladem zpět na adresu dodavatele, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašleme částku odpovídající kupní ceně (vyjma zasilatelských nákladů) zákazníkovi na uvedený bankovní účet.

Ochrana osobních údajů:

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá od svých zákazníků a které jsou potřebné k objednání produktů, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou dány k dispozici třetím osobám.

UPOZORNĚNÍ:

Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek ve výši 330,- Kč včetně DPH. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Veškeré nesplacené pohledávky budou vymáhány včetně všech nákladů s tím spojených.

ičo:29022797